12. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach organizuje 12. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się 20-22 listopada 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach pod Patronatem Parlamentu Europejskiego. Udział w Kongresie jest bezpłatny.

Na Kongresie zostaną poruszone największe obecnie problemy i wyzwania stojące przed przedsiębiorcami m.in.:

  • „Face the Challenge” – główny temat skoncentruje się na problematyce: transformacji energetycznej i jej wyzwań, bezpieczeństwa łańcuchów dostaw, rosnących kosztów prowadzenia biznesu, niestabilnych warunków gospodarczych oraz przyszłości Polski w UE.
  • „Firma to ludzie” czyli aktualne wyzwania rynku pracy, edukacja, rozwój i przywództwo, problemy sukcesji, a także budowanie zespołów w warunkach pracy zdalnej i hybrydowej.
  • Prawo i podatki: Polski Ład i jego konsekwencje, najważniejsze planowane zmiany prawne oraz wskazówki jak się zabezpieczyć na trudne czasy konkretnymi zapisami w umowach.

 

Kongres to miejsce stworzone z myślą o przedsiębiorcach. Specjalnie dla nich wystąpią najlepsi praktycy, zostaną zorganizowane dyskusje i debaty z udziałem przedstawicieli Komisji i Parlamentu Europejskiego, najwyższych władz państwowych, ministerstw i agend rządowych. Nieprzerwanie od 2011 roku Kongres jest miejscem inspiracji, spotkań i networkingu.

Więcej informacji na temat Kongresu oraz rejestracji znajdą Państwo w załączonej informacji oraz na stronie: www.ekmsp.eu

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.