Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, 24-25 kwietnia 2019 r.

 

x

X Targi Techniki Gazowniczej 

EXPO-GAS

Kielce, 24-25 kwietnia 2019 r.

 

 

Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych.

 

xx

 

Hale Targów Kielce, od 24 do 25 kwietnia 2019 roku, już po raz dziesiąty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.

 

xxx

 

Targi Kielce, we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa, z dużym powodzeniem organizują Targi Techniki Gazowniczej Expo-Gas. Jak podkreślają wystawcy oraz goście, wydarzenia  to  wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Podczas poprzedniej edycji wystawy w 2017 roku swoją ofertę prezentowało  114 firm, które pokazały najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Wystawę odwiedziło blisko 3.500 profesjonalnych zwiedzających.

 

Pierwszego dnia Targów odbędzie się Konferencja zorganizowana przez IGG pt. „Efektywność energetyczna w łańcuchu dostaw gazu” (program w załączniku).

 

Podczas spotkania omawiane będą tematy:

  • odzysk chłodu w instalacjach regazyfikacji LNG,
  • odzysk ciepła w stacjach przetłoczonych,
  • wykorzystanie energii odpadowej w stacjach gazowych,
  • minimalizacja kosztów transportu gazu.

 

W drugim dniu Targów, odbędą się Warsztaty z zakresu standaryzacji technicznej.

 

 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Program Konferencji i Warsztatów oraz Formularze Zgłoszeniowe znajdziecie Państwo w załączniku.

 

Wiecej informacji nt Targów:     http://www.targikielce.pl/pl/expo-gas.htm 


 

Patronat Honorowy:
 

d g
udt d
d h prezydent

 Patronat Branżowy
 

 

not x Sitpnig

 Patronat Medialny


 

ba Z cng
cire prz ri
j Pt k
a f s
h p g
  x