9 Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

 

 

kongres MSP

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że 9 Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się 16-18 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Kongres to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem kilku tysięcy gości z Polski i zagranicy. Ideą Kongresu jest dialog przedsiębiorców, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, instytucji biznesu oraz świata nauki w celu zdefiniowania problemów z którymi borykają się firmy sektora MŚP oraz tworzenie pozytywnych zmian w jego otoczeniu dla rozwoju gospodarczego i społecznego naszego kraju i Europy.

Mottem przewodnim wszystkich Kongresów jest: Nauka-Biznes-Samorząd-RAZEM DLA GOSPODARKI. Współpraca między tymi trzema środowiskami daje szansę na stworzenie otoczenia sprzyjającego rozwojowi innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki. Tegorocznej edycji będzie towarzyszyło hasło: „SMART-SAFE-SOLUTIONS”. Organizatorzy skupią się na innowacyjnych narzędziach wspierających rozwój firm, miast i regionów w obszarze ochrony środowiska, zdrowia, energetyki, transportu, marketingu i komunikacji cyfrowej. Nie zabraknie także tradycyjnych tematów, takich jak edukacja, finansowanie MŚP, prawo i podatki oraz współpraca międzynarodowa.  

 

 

Zapisy na Kongres już ruszyły. Zarejestrować można się poprzez stronę kongresu i przeznaczony do tego formularz. Dodatkowe informacje o kongresie można znaleźć również w mediach społecznościowych, na Facebooku, Instagramie i Twitterze oraz na stronie www.ekmsp.eu

Udział w Kongresie jest BEZPŁATNY dla wszystkich uczestników.

Rejestracji można dokonać poprzez stronę https://ekmsp.eu/visitor/register (proszę nie stosować przeglądarki explorer)