INGA II - uruchomiono nabór wniosków

Uruchomiono nabór wniosków o dofinansowanie projektów w Konkursie Wspólne Przedsięwzięcie „INGA II”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie w ramach Wspólnego Przedsięwzięcia INGA, realizowanego przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Gaz-System SA w obszarze sektora gazownictwa, współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój w ramach Podziałania 4.1.1 „Strategiczne programy badawcze dla gospodarki”. Dofinansowanie w konkursie można uzyskać na realizację badań przemysłowych oraz prac rozwojowych.

Konkurs skierowany jest do konsorcjów, w których skład wchodzi minimum jedna jednostka naukowa i jedno przedsiębiorstwo. Projekty mogą być realizowane we wszystkich województwach Polski poza woj. mazowieckim.

 

Termin naboru wniosków:

3 lutego – 6 lipca 2020 r. (do godziny 16:00). Konkurs jest podzielony na 2 rundy:

1) od 3 lutego do 3 kwietnia 2020 r.,

2) od 4 kwietnia do 6 lipca 2020 r. , do godziny 16:00.

 

2 marca 2020 r. w Warszawie odbędzie się spotkanie informacyjne dla Wnioskodawców organizowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poświęcone zagadnieniom związanym z ogłoszonym II konkursem w ramach Wspólnego Przedsięwzięcia INGA. Na spotkaniu zostaną omówione m.in. kwestie regulaminowe, zasady aplikowania, kryteria oceny wniosków o dofinansowanie, kwestie finansowe, a także kwestie merytoryczne na które odpowiedzi udzielą przedstawiciele GK PGNiG SA oraz GAZ-SYSTEM SA.


Szczegóły dotyczące spotkania wraz z agendą znajdują się na stronie: https://www.ncbrdlafirm.pl/2-marca-2020-warszawa/