Program Executive Master of Business Administration - edycja XIV

 

 

 

Podyplomowe studia menedżerskie

 

Executive Master of Business Administration

dla firm sektora gazowniczego, energetycznego, paliwowego i ciepłowniczego

 

- edycja XIV

 

 

 

 

Izba Gospodarcza Gazownictwa oraz Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim i IAE Aix - Marseille Graduate School of Management, jako instytucją walidującą, zapraszają do udziału:

 

w XIV edycji programu podyplomowych studiów menedżerskich:

EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION
dla firm sektora gazowniczego, energetycznego, paliwowego i ciepłowniczego (GEPC)

 

Studia MBA prowadzone przez IGG mają charakter programu Executive. Podstawą przyjęcia na studia jest wynik rozmowy kwalifikacyjnej, której termin uzgodniony zostanie po otrzymaniu kompletu dokumentów (w tym kopii dyplomu ukończenia studiów wyższych i zaświadczenia o zatrudnieniu).  Rozmowa kwalifikacyjna i wykłady prowadzone są w języku polskim.

 

Koszt udziału w studiach wynosi 8 700,00 zł za semestr + 23 % VAT. W przypadku firm członkowskich IGG  koszt semestru wynosi 8 000,00 zł + 23% VAT.

Studia trwają 4 semestry (dwa lata, ok. 20 zjazdów). Zajęcia odbywają się w Warszawie raz w miesiącu podczas 3-dniowych sesji (czwartek-sobota). Zajęcia rozpoczną się w październiku 2018 r.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z Kwestionariuszem osobowym do IGG do dnia 15 września 2018 r. na adres e-mail: office@igg.pl .

 

O wejściu na listę decyduje kolejność zgłoszeń.