EXPO-GAS 2019

 

xx

X Targi Techniki Gazowniczej  EXPO-GAS

Kielce, 24-25 kwietnia 2019 r.

 

x

 

Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych.

Hale Targów Kielce, od 24 do 25 kwietnia 2019 roku, już po raz dziesiąty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.

 

xx


Targi Kielce, we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa, z dużym powodzeniem organizują Targi Techniki Gazowniczej Expo-Gas. Jak podkreślają wystawcy oraz goście, wydarzenia to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Podczas poprzedniej edycji wystawy w 2017 roku swoją ofertę prezentowało 114 firm, które pokazały najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Wystawę odwiedziło blisko 3.500 profesjonalnych zwiedzających.

 

Targi to również forum wymiany informacji i dyskusji na istotne dzisiaj dla środowiska gazowniczego tematy. Towarzyszy im zawsze konferencja z udziałem ekspertów i praktyków branży gazowniczej, jak również przedstawicieli urzędów i organów centralnych, wyższych uczelni technicznych, instytutów badawczych oraz stowarzyszeń technicznych. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest: „Efektywność energetyczna w łańcuchu dostaw gazu”. 

Omawiane będą tematy:

  • odzysk chłodu w instalacjach regazyfikacji LNG,
  • odzysk ciepła w stacjach przetłoczonych,
  • wykorzystanie energii odpadowej w stacjach gazowych,
  • minimalizacja kosztów transportu gazu.

Drugiego dnia Targów odbędą się warsztaty z zakresu standaryzacji technicznej. W tym roku omówione zostaną standardy techniczne poświęcone chromatografom siarkowym, rurom kompozytowym z materiałów termoplastycznych, warunkom technicznym zamykania przepływu w gazociągach z PE oraz zasadom rozliczeń paliw gazowych w jednostkach energii

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Jubileuszowej edycji Targów EXPO-GAS 2019 oraz wydarzeniach towarzyszących.

 

Zainteresowanych udziałem w Targach EXPO-GAS 2019 oraz wydarzeniach towarzyszących prosimy o przesyłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych na adres: [email protected]  do 4 kwietnia 2019 r.

Rejestracja prowadzona jest również on-line poprzez formularze na stronie www Izby https://www.igg.pl/node/337.

 

W załączniku znajdziecie Państwo Program Konferencji i Warsztatów oraz Formularze zgłoszeniowe.

 

 

Program konferencji EXPO-GAS 2019

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - Konferencja EXPO-GAS 2019.doc

Program WARSZTATÓW TECHNICZNYCH EXPO-GAS 2019.pdf

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY_Warsztaty Techniczne.doc

FORMULARZ ZAMÓWIENIA_Imprezy towarzyszące.docx

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Program Konferencji i Warsztatów oraz Formularze Zgłoszeniowe znajdziecie Państwo w załączniku.

 

Wiecej informacji nt Targów:     http://www.targikielce.pl/pl/expo-gas.htm 


 

Patronat Honorowy


 

d g
d udt
h d prezydent

 


Patronat Branżowy

 

not x Sitpnig

 


Patronat Medialny

 

ba Z cng
cire prz ri
j Pt k
a f s
h p g
  1