Wyjazd techniczny na Targi Gastech 2019 (Houston)

 

Wyjazd techniczny na Targi Gastech 2019

Houston, 16-22 września 2019

hou

 

W dniach 16-22 września 2019 r. Izba Gospodarcza Gazownictwa organizuje wyjazd techniczny na Targi Gastech 2019 do Houston (Texas).

 

Targi GASTECH  to największa w USA impreza targowa poświęcona gazowi naturalnemu, LNG i energetyce. W roku 2018 ponad 700 wystawców ze 106 krajów na powierzchni ponad 50 tys. mkw. prezentowało najnowsze osiągnięcia tego przemysłu w 9-ciu strefach klimatycznych.

Targi GASTECH rok rocznie odwiedza ponad 35 tysięcy gości Wydarzenie niewątpliwie stanowi doskonałe miejsce do nawiązania nowych relacji biznesowych i handlowych, rozmów z wybitnymi światowymi ekspertami i praktykami branży gazowniczej oraz zapoznania z najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami techniczno - technologicznymi w branży energetycznej.

ln

W trakcie wydarzenia przewidujemy m.in. wizytę w Port Arthur Seafarers Center, gdzie uczestnicy wyjazdu będą mieli możliwość spotkania sie z władzami Port Arthur oraz operatorami terminali LNG w obszarze Jeziora i Przesmyku Sabine (Sabine Lake and Pass) Przewidujemy również wizytę na jednym z terminali od strony lądu oraz zwiedzanie z łodzi innych instalacji LNG na jeziorze i przesmyku Sabine.

 

Wyjazd uzależniony jest od zgłoszenia planowanej ilości uczestników.

Termin przesyłania zgłoszeń  na adres: office@igg.pl   upływa 5 sierpnia 2019 r.

 

 

 

 

W załącznikach znajduja się szczegóły dot. wyjazdu oraz formularz zgłoszeniowy