Ruszył nabór na XVII edycję programu MBA IGG

 

XVII edycja programu MBA IGG

 

Izba Gospodarcza Gazownictwa oraz Gdańska Fundacja Menedżerów we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim

i IAE Aix – Marseille Graduate School of Management, jako instytucją walidacją zapraszają do udziału:

 

w XVII edycji

programu dyplomowych studiów menedżerskich:

EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION

dla firm sektora gazowniczego, energetycznego, paliwowego i ciepłowniczego (GEPC)

 

Program Master of Business Administration to studia łączące kompetencje z zarządzania, finansów oraz umiejętności miękkich, które pomagają w zdobyciu, uporządkowaniu i pogłębieniu umiejętności menedżerskich, uzupełnione o zakres wiedzy dotyczący najważniejszych aspektów funkcjonowania branży energetycznej. Trenerzy, którzy są jednocześnie praktykami i ekspertami – kładąc nacisk na aspekt praktyczny poprzez interaktywne metody nauczania tworzą okazję do efektywnej wymiany doświadczeń i poglądów pomiędzy uczestnikami. Program studiów jest dostosowany do potrzeb menedżerów średnich i wyższych szczebli zarządzania.

Zajęcia odbywają się w Warszawie raz w miesiącu podczas 3-dniowych sesji (czwartek-sobota) lub on-line w przypadku wystąpienia siły wyższej w tym np. pandemii i wprowadzonych przed administrację państwową w związku z tym obostrzeń. Grupa będzie miała możliwość uczestniczenia w zajęciach wyjazdowych w obrębie znaczących inwestycji gazowniczych.

 

Szczegółowe informacje w tym program i formularz zgłoszeniowy i kwestionariusz osobowy znajdą Państwo w załącznikach.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z kwestionariuszem osobowym i wymaganymi załącznikami do dnia 31 sierpnia 2021 r. na adres e- mail: [email protected] .

 

Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona.

 

Serdecznie zapraszamy