Konferencja kryzys energetyczny a wzrost znaczenia wodoru. 15 listopada 2022, Wydział Zarządzania UW

Szanowni Państwo,

 15 listopada na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się konferencja

Kryzys energetyczny a wzrost znaczenia wodoru, gdzie w znakomitym gronie prelegentów i gości http://hydrogenconference.pl/agenda/ odbędzie się dyskusja o rozwoju nowej dziedziny gospodarki i energetyki związanej z wodorem.

 Współorganizatorami wydarzenia są członkowie grupy ekspertów ds. wodoru przy IGG, Prof. Jakub Kupecki i dr hab. Grzegorz Tchorek. W ramach współpracy IGG zaprasza do udziału  firmy członkowskie dla których na preferencyjnych warunkach określone zostały koszty uczestnictwa w Konferencji.

 W trakcie wydarzenia będzie można obejrzeć NESO BUS - Polski Autobus wodorowy Grupy Polsat Plus i ZE PAK oraz obejrzeć i przejechać się jednym z kilku samochodów wodorowych - Toyota Mirai II oraz Hyundai NEXO zapewnionymi przez ZE PAK i Grupę Polsat Plus oraz Toyota Central Europe.

 Wydarzenie jest bezpłatne dla mediów, think tanków, administracji i przedstawicieli świata nauki.

 Wydarzenie jest odpłatne dla firm w wysokości 900 zł netto za osobę, niemniej dla osób reprezentujących podmioty członkowskie IGG, organizatorzy przewidzieli zniżkę, dzięki której bilet wstępu można nabyć w cenie 500 zł netto + VAT

 Dokonując rejestracji na stronie http://hydrogenconference.pl/

1. Proszę wybrać opcję „Bilet wstępu dla jednej osoby - przedstawiciele firm - 900 PLN Netto + VAT

2. Następnie proszę wpisać kod SPEC co umożliwi nabycie biletu w cenie 500 zł PLN Netto + VAT

 

 Serdecznie zapraszamy