Aktualności

VI Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego

W dniach 05 - 07 kwietnia 2018 r. w Łodzi odbył się VI Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego. Tematem dwudniowych obrad był: „Rynek gazu ziemnego w Polsce – kierunki rozwoju”. W trakcie sesji tematycznych szerzej omówione zostały: kierunki rozwoju rynku gazu ziemnego w Polsce, kwestie dotyczące bezpieczeństwa technicznego w kontekście rynku usług, producentów i odbiorców oraz regulacje prawne w branży gazowniczej.

27th World Gas Conference

Podtrzymując tradycję organizacji przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa dla zrzeszonych firm wyjazdu technicznego na odbywającą się co trzy lata Wystawę towarzyszącą Światowej Konferencji Gazowej, serdecznie zapraszamy do udziału w jej 27 edycji, jaka odbędzie się w Waszyngtonie w dniach 25-29 czerwca 2018 r. 

Relacja z Sympozjum IGG w Zakopanem

W dniach 26-28 stycznia br. odbyło się w Zakopanem cykliczne sympozjum Izby Gospodarczej Gazownictwa pt. „Rynek gazu w Polsce w roku 2018 – kierunki rozwoju i wyzwania”. Odbyły się dwie sesje plenarne. Pierwsza poświęcona „Polityce energetycznej Polski ze szczególnym uwzględnieniem rynku gazu”, a druga „Efektywnej dywersyfikacji kierunków importu gazu”.

Innowacyjne Gazownictwo - INGA

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące I konkursu w ramach Wspólnego Przedsięwzięcia INGA w obszarze sektora gazownictwa. Wydarzenie odbędzie się 2 marca 2018 r. w godz. 10:00-14:00 w Hotelu Marriott (Al. Jerozolimskie 65/79) w Warszawie.