Wydarzenie: „Polski przemysł dla energetyki jądrowej – szkolenia dla polskiego przemysłu pod kątem wykonania prac dla energetyki jądrowej”

13.11.2023

Departament Energii Jądrowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska zaprasza do udziału w wydarzeniu pt. „Polski przemysł dla energetyki jądrowej – szkolenia dla polskiego przemysłu pod kątem wykonania prac dla energetyki jądrowej”.

Jest to trzecia edycja kompleksowego i profesjonalnego projektu szkoleń dedykowanego wyłącznie polskim przedsiębiorcom. Projekt realizowany jest na zlecenie Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Program szkoleń zostanie zrealizowany w Warszawie oraz w formule pakietów e-learningowych i będzie składał się z dwóch tożsamych sesji: I sesja 04.-08.12.2023 r. oraz II sesja 11-15.12.2023 r. (powtórzenie pierwszej – ten sam zakres tematyczny).

Program przeznaczony jest dla 3 grup przedsiębiorstw:

  • budowlanych,
  • elektrycznych,
  • mechanicznych.

Celem szkoleń jest wyposażenie przedstawicieli powyższych grup docelowych w niezbędną wiedzę na temat wykorzystywanych technologii, zasad bezpieczeństwa i jakości wykonywanych prac związanych ze światową energetyką jądrową – niezależnie od technologii, która została wybrana w pierwszym etapie programu polskiej energetyki jądrowej (PPEJ). Jest to zatem wiedza, która ma sprzyjać rozwojowi eksportu usług polskich firm oraz przygotowaniu ich do wypełnienia roli w łańcuchu dostaw przy polskim projekcie. 

Udział w szkoleniach jest bezpłatny

Rejestracji należy dokonać do dnia 17.11.2023 r., do godziny 14.00.

Formularz rejestracji oraz informacje o wydarzeniu znajdą Państwo w poniższych linkach.